USKLADIMO FREKVENCIJE

Sjednica žup. skupštine

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

U središtu pozornosti sjednice županijske skupštine našlo se izvješće o obavljenoj reviziji Vukovarsko srijemske županije, izvješće o proračunu Vukovarsko srijemske županije za prvih šest mjeseci te informacija o stanju gospodarstva naše županije.Detaljno izvješće o proračunu županije za prvih šest mjeseci dala je pročelnica županijskog upravnog odjela za financije Sandra Adžaga, a stanje u proračun zadovoljavajućim ocijenio je i župan Vukovarsko srijemski Božo galić.Vijećnici su s posebnom pozornošću pratili i izvješće pročelnika za gospodarstvo Nenada Jekovića koje je stanje u gospodarstvu ocijeni izuzetno teškim.I na ovoj sjednici izostao je izbor potpredsjednika županijske skupštine na prijedlog vijećnika Zlatka Cegledija iz SDP-a. Cegledi je naime, pojasnio kako se oporba još nije odlučila tko će iz njihovih redova obnašati tu funkciju.

S. Pavelić

Hitovi: 2372