USKLADIMO FREKVENCIJE

Nova sjednica sazvana za 15. ožujka

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Za ponedjeljak, 15.tog ožujka 2021. u 16 sati u dvorani kina „Mladost” predsjednik Gradskog vijeća Županje Anto Juko sazvao je nastavak nedavno prekinute i odgođene sjednice Gradskog vijeća Županje, koja je prekinuta zbog nedostatka kvoruma.Za nastavak prekinute sjednice predsjednik Gradskog vijeća Anto Juko predložio je sljedeći dnevni red: Razmatranje prijedloga Odluke o raskidanju ugovora o zakupu skladišnog prostora s Mesnicom AS; Racionalizacija troškova unutar Javnog poduzeća Komunalac Županja u cilju smanjenja fiksne i varijabilne cijene vode, te Racionalizacija troškova unutar Javnog poduzeća Čistoća Županja u cilju smanjenja fiksne i varijabilne cijene odvoza smeća. Izvjestitelj o sve tri točke dnevnog reda je nezavisni vijećnik Mladen Huber.
Hitovi: 35