USKLADIMO FREKVENCIJE

HDZ na tiskovnoj o tiskovnoj nezavisnog kandidata

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Tiskovnu konferenciju danas je održao i HDZ, odnosno, Davor Miličević, kandidat HDZ-a za gradonačelnika Županje i aktualni gradonačelnik, koji se osvrnuo na tiskovnu Damira Juzbašića i nove nezavisne liste.
"HDZ-u koji je u Županji 16 godina na vlasti nije ovo trebalo. Ovaj spektakl je napravljen više iz osobnih interesa " ustvrdio je Miličević koji je medije podsjetio na priču oko Gradskog vijeća Županje u kojoj je HDZ izgubio većinu, te je još jednom naglasio kako su ljudi najveći sud i da će lokalni izbori donijeti konačnu odluku. „Ovo je predizborno vrijeme”, ponovio je na pressici Davor Miličević. Iz HDZ-a je danas istupilo 28 članova, ali bilježi se upis novih 70 članova, čulo se na ovoj tiskovnoj konferenciji kojoj su uz Davora Miličevića, kandidata HDZ-a za gradonačelnika Županje i aktualnog gradonačelnika nazočili i vršitelj dužnosti predsjednika Gradske organizacije HDZ-a Županja Mladen Dogan, predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a u Gradskom vijeću Mladen Stažić i vršiteljica dužnosti predsjednice Mladeži HDZ-a Županja Izabel Ilić.

 

Hitovi: 73