USKLADIMO FREKVENCIJE

Nova nezavisna lista Damira Juzbašića

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Na današnjoj tiskovnoj konferenciji Damir Juzbašić, donedavni predsjednik Gradske organizacije HDZ-a Županja objavio je istupanje iz ove stranke, zajedno s trojicom potpredsjednika, te objavio svoju kandidaturu za gradonačelnika Županje na predstojećim lokalnim izborima.
„Nezavisna lista Damira Juzbašića kani ostvariti pobjedu i preuzeti upravljanje Gradom Županja. Ovdje su ljudi koji nemaju drugi izlaz. Cilj nam je privući sve ono što u Županji želi promjene.” poručio je pred brojnim medijima Damir Juzbašić koji je, između ostalog, istaknuo kako je njegovoj listi cilj da Županja napokon krene europskim kolosijekom. „Drago mi je zbog hrabrosti koju pokazujemo, što nismo sagnuli glavu. Jer, glava se može sagnuti samo pred ocem, a ne pred političkim moćnicima.” rekao je Damir Juzbašić dodajući da će uskoro biti predstavljen i kandidat za zamjenika gradonačelnika Županje nove nezavisne liste, kao i kandidati za listu za Gradsko vijeće Županje.
Hitovi: 67