USKLADIMO FREKVENCIJE

Sazvana sjednica Gradskog vijeća Županje 4.12.2020.

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Predsjednik Gradskog vijeća Županje Anto Juko sazvao je za petak, 4. prosinca, sjednicu Gradskog vijeća Županjekoja će se održati izjašnjavanjem putem maila ili SMS porukom s obzirom na mogućnost konkretnog evidentiranja sudjelovanja članova Gradskog vijeća i njihovog izjašnjavanja. Na ovoj sjednici dnevnim je redom predviđeno donošenje Odluke o isplati božićnice umirovljenicima. Prijedlog za donošenje ove odluke uputila je nezavisna vijećnica Andrea Župarić, te Klub vijećnika SDP-a. Usvoji li Gradsko vijeće Županje ovu odluku umirovljenicima s prebivalištem u Županji a koji imaju mjesečnu mirovinu 3 tisuće kuna i manje bila bi isplaćena božićnica u iznosu od 300 kuna. Financijska sredstva za isplatu božićnice bit će osigurana u proračunu Grada Županja rebalansom proračuna u iznosu od 540 tisuća kuna, istaknuto je u pozivu za ovu sjednicu Gradskog vijeća Županje koja će, dakle, zbog pandemije korona virusa biti održana elektronskim putem.
Hitovi: 127