USKLADIMO FREKVENCIJE

Damir Juzbašić novi predsjednik HDZ-a u Županji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
 
Damir Juzbašić novi je predsjednik HDZ-a u Županji. On je pobijedio na unutar stranačkim izborima HDZ-a dosadašnjeg predsjednika Gradske organizacije HDZ-a i gradonačelnik Davora Miličevića. Damir Juzbašić već nekoliko godina obnaša dužnost pomoćnika ministra gospodarstva i ravnatelj je robnih zaliha , a na jučerašnjim izborima, na kojima je izlaznost bila velika, dobio je 80 glasova više od svog protukandidata.
Za potpredsjednike GO HDZ-a izabrani su Kruno Šarić, Marko Adžamić i Marko Nikolić.
Na unutar stranačkim izborima HDZ-a za mjesto predsjednika HDZ-a Vukovarsko-srijemske županije pobijedio je mario Banožić. Aktualni ministar obrane u toj utrci bio je bolji od dožupana Josipa Dabre.
Hitovi: 305