USKLADIMO FREKVENCIJE

Aktualni sat Gradskog vijeća Županje

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Aktualni sat današnje sjednice Gradskog vijeća Županje započeo je pitanjima vijećnika SDP-a Josipa Gregorovića o gradskim bazenima, odnosno, odnosno, upitao je gradonačelnika Davora Miličevića je li istina da je direktor tvrtke Bazeni Županja dao ostavku. Kroz drugo pitanje vijećnik Gregorović opširno se osvrnuo na poduzetničku zonu Sječine, o čemu je također opširno u nastavku Aktualnog sata govorio gradonačelnik Davor Miličević koji je potvrdio vijećniku i Gradskome vijeću da je direktor tvrtke Bazeni Županja dao ostavku iz, kako je naglasio tijekom rasprave, samo njemu znanih razloga. Nezavisnog vijećnika Mladena Hubera također su zanimali planovi oko izgradnje gradskoga bazena, a i njemu je opširno odgovorio gradonačelnik Miličević. Na Aktualnom satu sjednice Gradskog vijeća Županje vijećnica SDP-a Manda Kopić zanimala se za potrošnju vode i vodomjere u domaćinstvima, o čemu je odgovor dao direktor Komunalca Ilija Lešić. Direktor Čistoće Ante Klanac odgovorio je vijećnici Kopić na pitanje o broju grobnih mjesta u Županji, te cijenama grobnih mjesta, naglasivši kako je na gradskome groblju više od 3 tisuće grobnih mjesta različitih dimenzija, a od naknade za održavanje ova tvrtka godišnje ima prihode od oko 250.000 kuna.

Hitovi: 98