USKLADIMO FREKVENCIJE

E-sjednica Gradskog vijeća Županje

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Donošenje Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o osnivanju Javne vatrogasne postrojbe Grada Županja bila je tema današnje e-sjednice Gradskog vijeća Županje koju je sazvala predsjednica vijeća Nada Galović.
Naime, obzirom da je, prema mjerama Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu i dalje na snazi mjera zabrane okupljanja više od 5 osoba, Gradsko vijeće Županje prilagodilo se ovoj situaciji i preporukama, održavajući e-sjednicu. U radu sjednice Gradskog vijeća Županje sudjelovalo je svih 17 vijećnika. U pozivima za današnju sjednicu vijećnicima je proslijeđena napomena da mogu putem elektroničke pošte postaviti pitanja i prijedloge, a tu je mogućnost iskoristio jedan gradski vijećnik uputivši dva pitanja na koja je dobio i odgovor, odnosno, pojašnjenje upita. Što se tiče prihvaćanja Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o osnivanju Javne vatrogasne postrojbe, svih 17 gradskih vijećnika bilo je "za", dakle, ova je odluka, inače tehničke naravi, danas na e-sjednici Gradskog vijeća Županje jednoglasno usvojena.
Hitovi: 116