USKLADIMO FREKVENCIJE

Donesen proračun Grada Županja za 2017. godinu

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Donošenje proračuna Grada Županja za 2017. godinu i projekcije za 2018. i 2019. godinu, razmatranje informacije o obavljenoj reviziji proračuna grada Županja za 2015. godinu, bile su samo  neke od tema sjednice Gradskog vijeća Županje koju je sazvao predsjednik vijeća Gabrijel Galović. Na sjednici koja je započela Aktualnim satom bilo je čak 15 točaka dnevnog reda.

Problemi s oborinskom odvodnjom u Ulici Stjepana Grubera, ali i rekonstrukcija ceste u naselju Šećerana, bila su pitanja vijećnika Hrvatskih laburista stranke rada Mladena Hubera, kojemu je na Aktualnom satu odgovorio gradonačelnik Davor Miličević. Vijećnica HDZ-a Nada Galović zanimala se za tradicionalni malonogometni turnir u sportskoj dvorani škole Ivana Kozarca, o čemu je opširno govorio potpredsjednik Gradskog vijeća Ivan Grigić, rekavši, između ostalog, da je Rukometnom klubu Županja izuzetno žao što ove godine neće moći organizirati turnir. O turniru je govorio i gradonačelnik Miličević naglasivši kako će Grad Županja pronaći načina da se turnir organizira. O županjskoj zimskoj bajci, za koju se zanimala vijećnica Galović, govorio je direktor Čistoće Ante Klanac, dok je vijećnica Ljerka Benaković upitala za kontejner za animalni otpad o čemu je govorio pročelnik Damir Parmać.                                                                                                                                                                                              

Hitovi: 629