USKLADIMO FREKVENCIJE

Daj šapi glas

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Učenici Osnovne škole „Antun i Stjepan Radić“ Gunja u mjesecu lipnju pokrenuli su Sajam igračaka u organizaciji 4. a razreda zajedno s njihovom učiteljicom Jasminkom Hot i nastavnicom Senkom Klišanić. Sajam je trajao od 8. do 14. lipnja 2017. godine. Igračke su učenici prodavali na štandu u sklopu projekta Daj šapi glas. Prikupljeni novac je namijenjen za kupnju hrane za mačke i pse.

Također, u sklopu projekta učenici Alen Omeragić, Nedim Alić i Adem Hrustić zajedno s nastavnicom iz engleskog jezika Senkom Klišanić izradili su kućicu za psa. Izrada je trajala dva dana, jedan dan su pilili i sklapali a drugi danas su kućicu bojali. U završnici plana je bilo oslikavanje kućice s motivima iz života psa za što su bile zadužene djevojčice iz razreda. Materijale za izradu nabavila je škola. Kućicu će se darovati gospođi Slađani u Županji koja se u svojoj kući brine za napuštene pse i mačke s ulice tako da je sama napravila mali azil za životinje.

Hitovi: 419