USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan eko-škole

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 U Osnovnoj školi "Ivana Kozarca" danas je održan Dan eko-škole, povodom stjecanja statusa međunarodne eko škole, te su održane eko radionice i prezentacija radova učenika.

Svečanost je započela podizanjem eko zastave na jarbol ispred škole, te pozdravima ravnatelja škole Ivana Kozarca profesora Vladimira Jozanovića. Nastupio je i školski zbor.

 U svim odjelima, ali i u školskome dvorištu, danas su održane brojne eko radionice, predstavljena je zdrava prehrana, ali i tematska cjelina što su jeli naši stari. I sutra, 13. lipnja, u Osnovnoj školi "Ivana Kozarca" bit će zanimljivo, jer će se obilježiti Dan škole.U vremenu od 9,30 do 11 sati bit će prezentiran rad izvannastavnih aktivnosti učenika, dok je u 11,30 svečana priredba, te dodjela nagrada i priznanja najuspješnijim učenicima i učiteljima.

 

Hitovi: 1148