USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan otvorenih vrata Tehničke škole Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Učenici i profesori Tehničke škole Županja uputili su poziv svim osmašima i njihovim roditeljima na Dan otvorenih vrata, koji će se održati sutra, 12. svibnja, u vremenu od 10.00 do 16.00 sati u prostorima Tehničke škole Županja, na prvom katu zgrade srednjih škola.

" Za učenike osmih razreda održat će se Dan otvorenih vrata, gdje će učenici Tehničke škole sa svojim profesorima prezentirati školu i zanimanja koja upisuju, a i osmaši će moći uraditi neke vježbe. Također će dobiti informacije o školi i mogućnostima upisa u Tehničku školu. "istaknula je prof. Luca Dandić, ravnateljica Tehničke škole Županja upućujući poziv učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima na sutrašnji Dan otvorenih vrata u Tehničkoj školi Županja.

 

 

Hitovi: 434