USKLADIMO FREKVENCIJE

Učenje kemije kroz druženje i opuštanje

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Učenje kemije kroz druženje čini se dobrim načinom za postizanje izvrsnih rezultata. Malo kome je kao "kemičarima", osmašima O.Š. Ivana Kozarca uspjelo da na županijskom natjecanju zauzmu prvih šest mjesta. Jasmin Mehičić je bio najbolji, a odmah za njim plasirali su se Borna Stjepić, Laura Novaković, Marlena Barbir, Katarina Benaković i Luka Lešić. Upravo je to mnogima i zanimljivo, te se pitaju kako je jedna ekipa iz iste škole zauzela prvih šest mjesta.

 

"Jako sam zadovoljna s mojom ekipom. Ovaj plasman znači da su na neki način jedni drugima bili konkurencija, ali samo kada je u pitanju natjecanje. Lijepo se, inače, slažemo, družimo, učenje kemije nam je opuštanje. Donesemo slatkiše, uz razgovor ih pojedemo, pa onda idemo raditi", kaže prof. Vlatka Miličević koja je jako ponosna na svoje učenike. Iako ne očekuju plasman na državno natjecanje , ipak kažu sve je moguće, a rezultati će biti poznati za tri tjedna.

 

Hitovi: 1152