USKLADIMO FREKVENCIJE

Županjski srednjoškolci doputovali u Dublin

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević


Agencija za mobilnost i programe EU odobrila je Tehničkoj školi Županja projekt mobilnosti u sklopu Erasmus+ programa, za KA1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja. Vrijednost projekta iznosi 46.684,00 EUR.

Deset učenika zanimanja elektrotehničar i deset  učenika zanimanja računalni tehničar za strojarstvo otputovali su prošle subote  na stručnu praksu u Dublin/Irsku, gdje će boraviti dva tjedna, uz pratnju  profesora Marka Doroteka i Igora Katone. Cilj projekta mobilnosti Putujemo i učimo je povezivanje stečenog teorijskog znanja s praktičnim radom kroz iskustvo rada u inozemstvu. Prof. Igor Katona poslao nam je nekoliko fotografija koje oslikavaju tijek putovanja i dolazak u Dublin učenika Tehničke škole Županja, uz poruku da će dva tjedna boravka u Irskoj itekako dobro iskoristiti.

Hitovi: 335