USKLADIMO FREKVENCIJE

Gradska knjižnica Županja: Radionica povodom Valentinova

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U Gradskoj knjižnici Županja u tijeku je radionica u povodu Valentinova, Dana zaljubljenih. Nakon dolaska u Knjižnicu učenici 2 b Osnovne škole Ivana Kozarca , njih 21 zajedno s učiteljicom Brankom Obradović družili su se i razgovarali s knjižničarkom Snježanom Zlatarić. Odgovarali su na pitanja o Valentinovu, zaljubljenosti, simpatijama, ljubavi, sreći...

U veseloj i ugodnoj atmosferi u Knjižnici nakon što su čuli prigodnu priču o ovom blagdanu nastavili su se kroz smijeh družiti na likovnoj radionici. Knjižničarke su pripremile i izrezale srca od kartona različitih veličina , koja su mališani bojali, ukrašavali, dodavali raznorazne ukrase, te tako dali oduška svojoj mašti i kreativnosti. "Cilj ovih radionica jeste potaknuti kreativnost kod djece pri izradi darova, čestiti, osmišljavati poruke, a sve to uz obrazovnu ima prije svega zabavnu ulogu u radu s njima", kazala nam je knjižničarka Snježana Zlatarić, te je podsjetila kako je Velantino dan kada se , nakon Božića, pošalje najveći broj čestitiki i proda najviše cvijeća.U Knjižnici će ostati dječji radovi, koji će ovaj prostor krasiti i uljepšati u danima koji dolaze.

 

  

Hitovi: 423