USKLADIMO FREKVENCIJE

Priznanja za najbolje i najuspješnije učenike

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Na kraju još jedne školske godine u Amfiteatru Gimnazije okupili su se najbolji od najboljih, jer gradonačelnik Županje i saborski zastupnik Davor Miličević organizirao je prijam za učenike koji su sudjelovali na županijskim i državnim natjecanjima, susretima i smotrama te za njihove profesore, nastavnike, učitelje i mentore. Nagrađeno je ukupno 200-tinjak učenika iz dvije osnovne i tri srednje škole. Na postignutom uspjehu na županijskim i državnim natjecanjima učenicima je čestitao gradonačelnik Miličević. „Drago mi je da već dugo vremena, iz godine u godinu imamo sve bolje rezultate i da se broj vas nagrađenih učenika povećava. To je rezultat vašeg truda, ali i rezultat rada vaših profesora. Znamo da je danas teško vrijeme, i da sve pokušavamo napraviti kako bismo stvorili što bolje uvjete življenja u našem gradu, da se vi koji ćete danas-sutra otići na fakultete vratite u Županju. Teško je, ali ne smijemo pokleknuti. Želim vam da i dalje uspješno pronosite boje našega grada, da ga što bolje prezentirate, da završite škole i fakultete i da svi na neki način pridonesemo da nam bude bolje.“ kazao je gradonačelnik Miličević. Učenicima je poručio da će Grad Županja i dalje stajati iza njih i borbe za njihovo bolje sutra, i u skladu sa svojim mogućnostima pomagati im kroz razne oblike. Najavio je i nove studentske kredite i stipendije. Gradonačelnik Miličević priznanja je uručio učenicima i mentorima Osnovne škole „ Ivana Kozarca“ , a na dosadašnjoj podršci Grada i kvalitetnoj suradnji zahvalio je ravnatelj Vladimir Jozanović. Čestitao je uspješnim učenicima i njihovim mentorima profesorima na izuzetnom uspjehu i velikom trudu koji su ulagali. Zamjenik gradonačelnika Mladen Dogan priznanja je uručio učenicima i mentorima Osnovne škole „ Mate Lovraka“ , predsjednik Gradskog vijeća Gabrijel Galović zaslužnima u županjskoj Gimnaziji, a njegov zamjenik Ivan Grigić učenicima i mentorima Tehničke i Obrtničko-industrijske škole.

Z.Knežević

Hitovi: 1343