USKLADIMO FREKVENCIJE

Osnovci iz Babine Grede pobjednici natječaja Udruge Biovrt

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Osnovna škola "Mijat Stojanović" iz Babine Grede prema broju dobivenih lajkova pobjednica je natječaja Udruge Biovrt na koji se javilo 77 osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske.

Podsjetimo, radi se o natječaju u okviru kojega je Udruga Biovrt pozvala da se prijave škole s idejama o uređenju školskoga vrta. Učenici Osnovne škole "Mijata Stojanovića" planiraju urediti školski vrt na krovu nove sportske dvorane koja bi trebala biti izgrađena u tome mjestu. Na natječaju Udruge Bovrt učenici osnovnih i srednjih škola, među kojima i učenici Osnovne škole "Mijata Stojanovića" iz Babine Grede i učenici Obrtničko-industrijske škole Županja prezentirali su svoje fotografije vrtova ili mjesta gdje bi ga željeli kreirati te svoju priču. Na fb stranici Udruge Biovrt objavljen je foto album s fotografijama prijavljenih škola, a uz svaku fotografiju mogle su se pročitati i prekrasne priče prijavljenih škola o tome što trenutno rade i što bi sve voljeli pokrenuti u svojim školama. Glasom odnosno "lajkom" nagrađivane su priče koje su se posjetiteljima stranice najviše svidjele. A sudeći prema rezultatima ovoga natječaja, prijava Osnovne škole "Mijata Stojanovića" Babina Greda, koju je potpisala vjeroučiteljica Mirta Blažević, dobila je podršku i samo se treba nadati da će njihova ideja uskoro biti realizirana na krovu nove školske dvorane.

Hitovi: 500