USKLADIMO FREKVENCIJE

Obilježen Dan škole

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Nakon jučerašnjeg Dana otvorenih vrata, Osnovna škola "Ivana Kozarca" danas je obilježila Dan škole.

Na svečanoj priredbi u sportskoj dvorani ravnatelj Osnovne škole Ivana Kozarca profesor Vladimir Jozanović je istaknuo kako ovu školsku godini završavaju s 540 učenika, što je, dodao je, 15 učenika manje nego lani. "Ustrojeno je 28 odjela, od čega 13 razredne nastave i 15 odjela predmetne nastave." dodao je Jozanović koji se posebno osvrnuo na brojne uspjehe učenika na različitim natjecanjima, kako na županijskoj, tako i na državnoj razini. Najuspješnijim učenicima uručene su nagrade i priznanja, kao i njihovim učiteljima-mentorima. Posebno je, Odlukom Učiteljskog vijeća, nagrađeno 7 učenika osmih razreda, koji su svih osam godina imali odličan uspjeh i upisani su u Spomenicu škole. "To su Lara Barbir, Maja Miličević, Petra Mijatović, Bruno Filipović, Valerija Knežević, Domagoj Šibenik i Dino Šabanović." rekao je prof. Vladimir Jozanović upućujući čestitke. U prigodnome svečanom programu, uz zbor škole pod ravnanjem Suzane Juzbašić, nastupili su i članovi KUD-a Tomislav, učenici koji pohađaju glazbeni odjel pri školi, te drugi.

 

Hitovi: 913