USKLADIMO FREKVENCIJE

“Utjecaj dobre poljoprivredne prakse na zaštitu okoliša u pograničnom području

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević


U Obrtničko-industrijskoj školi Županja održana je radionica za učenike u sklopu projekta “Utjecaj dobre poljoprivredne prakse na zaštitu okoliša u pograničnom području”.

Gosti predavači su bili profesori s Poljoprivrednog fakulteta Osijek. Voditeljica projekta “Utjecaj dobre poljoprivredne prakse na zaštitu okoliša u pograničnom području” prof.dr. Marcela Šperanda s Poljoprivrednog fakulteta Osijek istaknula je kako su zadovoljni suradnjom s Obrtničko-industrijskom školom Županja. “Sam projekt, sama tema, misao vodilja jeste proširiti projekt na što širu populaciju.” istaknula je prof.dr. Marcela Šperanda. I u Obrtničko-industrijskoj školi Županja nisu skrivali zadovoljstvo što su im u okviru projekta “Utjecaj dobre poljoprivredne prakse na zaštitu okoliša u pograničnom području” kao predavači došli profesori s Poljoprivrednog fakulteta Osijek, naglasila je prof. Dubravka Gvozdić.Hitovi: 349