USKLADIMO FREKVENCIJE

"PIN:Pismenost inicijativa napretka"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Uvodna konferencija projekta „PIN: Pismenost inicijativa napretka“ održana je danas u amfiteatru županjske Gimnazije uz nazočnosti predstavnika Vukovarsko-srijemske županije, Grada Županja, brojnih učenika i profesora.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a provodi ga Obrtničko-industrijska škola Županja s partnerima, Osnovnom školom "Ivana Gorana Kovačića" iz Štitara, Osnovnom školom "Mijata Stojanovića" iz Babine Grede i Lokalnom agencijom za razvoj Vjeverica d.o.o. Drenovci. Ukupna vrijednost projekta, kao i iznos bespovratnih sredstava iznosi 726 .252.,60 kuna. Cilj projekta je povećati kapacitete Obrtničko-industrijske škole Županja, te osnovnih škola iz Babine Grede i Štitara za provedbu aktivnosti u okviru školskog kurikuluma usmjerenih na razvoj čitalačke, prirodoslovne, multikulturalne i financijske pismenosti.

Hitovi: 868