USKLADIMO FREKVENCIJE

Otkrij svoje talente

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Tehnička škola Županja, Festo i Siemens pozivaju sve da se pridruže Europskom tjednu vještina u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju – Otkrij svoje talente.

Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju pokreće se na inicijativu Europske komisije kako bi se strukovno obrazovanje i osposobljavanje za napredne vještine i kvalitetna radna mjesta učinilo privlačnijim kroz razna dogadjana koja se se održavati u cijeloj Europi, na lokalnoj, regionalnoj i državnoj razini. Zainteresirani sudionici Tjedna imat će priliku razmijeniti primjere izvrsnosti s područja strukovonog obrazovanja i ospobljavanja, inovativne nastavne prakse, uspješne strukovne programe koji potiću naukovanja, primjere učenja na radnom mjestu, usavršavanja i prekvalifikacije te održivih partnerstava između poduzeća i obrazovnih ustanova.

Sve će ovo biti upriličeno u petak 24. studenog u 10 sati u prostorima Tehničke škole Županja.

Hitovi: 447