USKLADIMO FREKVENCIJE

Olujno nevrijeme zahvatilo Županju i okolicu

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Olujno nevrijeme praćeno jakom kišom, tučom, grmljavinom i jakim vjetrom od 22,42  do 02,30 sati zahvatilo Županju i bližu okolicu (Babinu Gredu,Vrbanju, Drenovce, Bošnjake, Lipovac, Topolu, Račinovce). Na više mjesta u Babinoj Gredi vjetar je srušio stabla na prometnice. Zbog udara groma u električnu mrežu došlo je do prekida u opskrbi električnom energijom. Djelatnici HEP-a saniralisu oštećenja i otklonili kvarove.

Intervenirali su pripadnici DVD Babina Grede (dvanaest intervencija), DVD Vrbanja (dvije intervencije), DVD Drenovci (jedna intervencija), DVD Županja (jedan intervencija) koji su uklanjali drveće sa prometnica, izvješćuje ŽC 112 Vukovar.

Zbog olujnog nevremena praćenog  jakim vjetrom na autocesti A-3 (sjeverni trak na 260 km + 550 m) vjetar je srušio drveni vjetrozid u dužini od oko 100 m na autocestu. Ekipe HAC-a su izašli na intervenciju. Promet se odvijao preticajnom trakom. Promet je normaliziran noćas u 02,35 sati

Hitovi: 2029