USKLADIMO FREKVENCIJE

Ljeto stiže sutra u 6:24 sati

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sutra službeno počinje ljeto, koje stiže točno u 6:24 sati.

Ljeto stiže u velikom stilu, jer se s njegovim dolaskom najavaljuje prvi toplinski val, za kojeg se treba dobro pripremiti. Temperature će dosezati i do 35 stupnjeva, a vrućine bi se nakon vikenda mogle, prema najavama prognostičara, nastaviti i sljedeći tjedan.

 

Naime, svakim danom bit će koji stupanj više , pa bi tako posebno od petka do nedjelje moglo biti pakleno vruće. Oko srijede i četvrtka postoji mogućnost za lokalne nestabilnosti ,u obliku pljuskova i grmljavine.

Toplinski val je dakle pred nama, a kako ističu prognostičari oni ranije nisu bili tako česti, no posljednih godina sve su češći .

Stoga, čuvajte zdravlje, tražite osvježenje i ne zaboravite piti vodu. Visoki su i UV indexi, te se treba skloniti s otvorenih prostora, a neophodno je odgovarajuće zaštititi oči, kožu i glavu.

 

 

Hitovi: 898