USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/2013-01-snijeg
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/2013-01-snijeg

Opet snijeg ....

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Nekoliko novih centimetara snijega i na županjskom je području jučer prouzročilo manje prometne poteškoće, jer snijega je bilo i na cestama i na pješačkim stazama. No, već sat-dva kasnije zimska služba je radila "punom parom", čistilo se i plužilo, a dobro obavljenom poslu pridonijele su i temperature zraka, jer se snijeg uglavnom topio. Prema podacima iz zimske službe „Komunalca“, jučer je za posipavanje  cesta  utrošeno oko 4 tone soli, dok je za posipavanje pješačkih staza potrošeno oko tone soli. „Rad zimske službe nema predaha, dežura se stalno,  zajedno sa „Cestingom“ koji održava županijske ceste. Nadamo se kako neće biti dodatnih poteškoća, jer najavljeni su i veliki temperaturni minusi, ali i nova ledena kiša.“istaknuli su iz zimske službe „Komunalca“.

{gallery}aktualno/2013-01-snijeg{/gallery}

Z.Knežević

Hitovi: 1235