USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/setnja_zupanjom
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/setnja_zupanjom

Šetnjom kroz Županju....

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Druga siječanjska subota osvanula je u našem gradu sunčana, malo prohladna, ali ugodna za ovo doba godine....Tko je mogao i pomisliti da će početak Nove, 2014. godine biti ovakav, uz temperature i iznad 10 Celzijevih stupnjeva...No, ništa zato, ugodno je bilo prošetati ove subote središtem Županje.....

{gallery}aktualno/setnja_zupanjom{/gallery}

 

 

Z.K.

 

Hitovi: 1322