USKLADIMO FREKVENCIJE

JFolder: :files: Putanja nije direktorij. Putanja: /home2/radiozu/public_html/images1/aktualno/studeni2013
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images1/aktualno/studeni2013

Zimska služba radi i dežura

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

{gallery}aktualno/studeni2013{/gallery}

Planom zimskog održavanja nerazvrstanih cesta, pješačkih staza, trgova i parkirališta u Županji održavanje 55 kilometara asfaltiranih i 10 kilometara neasfaltiranih cesta, te pješačkih staza, trgova i parkirališta koja nisu u sustavu naplate parkiranja povjereno je gradskoj tvrtki Komunalac.Održavanje parkirališta pod naplatom povjereno je Stanobirou Županja na trošak ove tvrtke, temeljem činjenice da ova tvrtka vrši naplatu parkiranja. Prema redoslijedu obavljanja radova na održavanju cesta u zimskim uvjetima, na cestovnim pravcima I prioriteta treba se djelovati odmah , a sve intervencije trebaju biti izvršene u roku od 6 sati nakon prestanka padalina."Sve gradske ceste su prohodne i nema većih poteškoća. Situacija se neprestano prati i zimska služba intervenirat će po potrebi." naglasio je Branko Stojčić iz zimske službe. Z.K.

Hitovi: 1484