USKLADIMO FREKVENCIJE

"Magija i svjetlost"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 

U okviru Mjeseca hrvatske knjige Gradska knjižnica Županja organizira sutra, 17. listopada u 19,30 sati 2. samostalnu izložbu Domagoja Bilušića "Magija i svjetlost".

Domagoj Bilušić je učenik 3 razreda Tehničke škole u Županji. Likovnim stavralaštvom se bavi od najmanjih nogu. Član je Likovne udruge Županja 08´.

"Ovogodišnji Mjesec hrvatske knjige punimo nas vestibul dvijema izložbama: nastavlja se izložba od Dana grada -30 godina Škloc(anja) dragog nam suradnika Josipa Nikolića-Škljoca koja je pobudila interes sugrađana. Njoj pridružujemo izložbu crteža flomasterom mladog Domagoja Bilušića, sjajnog i dokazanog crtača fantastičnih likova "prispodoba"iz njegove bujne i beskrajne mašte. Začudni likovi i bogatstvo boja zaslužuju biti izloženi jer nam daju nešto novo i lijepo. A ljepota nam svima treba. Ljepota je vodilja u svemu što činimo, pogotovo u Mjesecu hrvatske knjige , kaže prof. Jurica Buljan, ravnatelj gradske knjižnice Županja.

Hitovi: 262