USKLADIMO FREKVENCIJE

Antun Balentović novi-stari predsjednik Udruge "Đeram"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

26-tu obljetnicu Dana neovisnosti, 8.10.2017. godine Udruga stanara šokačkih stanova „Đeram“ svečano je obilježila održavanjem redovne izborne Skupštine. Skupštinu je otvorio predsjednik udruge Antun Balentović, pozdravio sve prisutne te im čestitao Dan neovisnosti.

Nakon izbor radnih tijela, članovima Udruge podnesena su izvješća: Izvješća o radu te Financijsko izvješće za 2016. godinu koja su nakon kratke rasprave i usvojena. Potom se pristupilo izboru upravnih tijela te predsjednika i dva potpredsjednika Udruge. Na prijedlog Upravnog odbora, za sljedeće mandatno razdoblje od dvije godine predloženi su a potom i izabrani:

Predsjednik: Antun Balentović 

Potpredsjednici: 1. Jakob Užarević      2. Josip Filipović

 

Upravni odbor: 1. Mirko Nikolić  2. Mara Pavličević  3. Ivan Galović (Jakša)  4. Branka Ognjanović  5. Zvonko Ostrihon

6. Vladimir Štekl – tajnik

 

Nadzorni odbor: 1. Luka Lešić – predsjednik

  1.  Snježana Zlatarić

  2. Antun Bušić

 

Nakon zahvale na izboru, predsjednik je izložio plan i program rada za sljedeće mandatno razdoblje što je Skupština jednoglasno prihvatila. Time je završio radni dio Skupštine a potom je uslijedio prigodni domjenak.

 

za: USŠS „ĐERAM“

 

Josip Branković

Hitovi: 942