USKLADIMO FREKVENCIJE

VIII. DANI SLOVAKA U SOLJANIMA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Matica Slovačka Soljani, Slovačko kulturno umjetničko društvo „ Ondrej Pekar“ Soljani organiziraju kulturnu manifestaciju VIII DANI SLOVAKA U SOLJANIMA večeras ( subota) u 19 sati u Domu kulture u Soljanima

Manifestacija se organizira pod pokroviteljstvom : Savjeta za nacionalne manjine Republike Hrvatske, Ureda za iseljene Slovake – Bratislava, Slovačka Republika, Općina Vrbanja, Matica Slovačka Soljani, Vladimir Bilek, saborski zastupnik Češke i Slovačke nacionalne manjine. Po riječima Miluške Ožvatove Besek očekuje se dolazak biskupa Evangeličke crkve iz Osijeka Branka Derića, svećenice Svetlane Vojnić Feldi, župnika soljanskog Tomislava Lasić i čelnika županije VS i Općine Vrbanja. Na pozornici će nastupiti: Komorni zbor Zvoni iz Selenče ( Vojvodina), KUD Sloga iz Satnice Đakovačke, SKOS Ljudevit Štur iz Iloka i SKUS Ondrej Pekar Soljani.

                                              Stjepan Bogutovac

                              

Hitovi: 534