USKLADIMO FREKVENCIJE

Gostovanje klape "Sveti Juraj" u Županji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj" sudjelovala je jučer na euharistijskom slavlju u župi Mučeništva svetog Ivana Krstitelja. Na svetoj misi u 10 i 30, u crkvi na otvorenom, klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj" animirala je tijekom svečanog misnog slavlja kojim je završilo obilježavanje 300. te obljetnice od prvog pisanog spomena župe Mučeništva svetog Ivana Krstitelja. Članovima klape "Sveti Juraj" dobrodošlicu u župu i Županju zaželio je župnik, velečasni Krunoslav Karas..

 

Nakon svete mise klapa Sveti Juraj Hrvatske ratne mornarice održala je koncert u crkvi na otvorenom pred brojnom županjskom publikom koja je sve njihove izvedbe nagradila gromoglasnim pljeskom. Inače, klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj" u Županji je gostovala i u okviru programa obilježavanja Dana grada, a njihovim je koncertom ovogodišnji program i završio.

 

Hitovi: 544