USKLADIMO FREKVENCIJE

Klapa HRM "Sveti Juraj" u Županji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj" sudjelovat će u nedjelju, 10. rujna, na euharistijskom slavlju u župi Mučeništva sv. Ivana Krstitelja.

Na svetoj misi u 10 i 30, u crkvi na otvorenom, klapa HRM "Sveti Juraj" animirat će tijekom svečanog misnog slavlja kojim završava obilježavanje 300. te obljetnice od prvog pisanog spomena župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja. Hrvatski radio Županja izravno će u svome programu u nedjelju, 10. rujna, prenositi misno slavlje u 10 i 30. Nakon misnog slavlja klapa Hrvatske ratne mornarice "Sveti Juraj" održat će koncert u crkvi na otvorenom. Gostovanje klape HRM "Sveti Juraj" organizirano je i u okviru programa obilježavanja Dana grada Županja.

 

 

Hitovi: 1008