USKLADIMO FREKVENCIJE

"Kruh naš svagdašnji-žetva i vršidba u prošlosti"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Turistička zajednica Grada Županja organizator je jedinstvene manifestacije u Hrvatskoj pod

nazivom Kruh naš svagdašnji-žetva i vršidba u prošlosti, koja će se održati sutra, 1. srpnja, 15.ti puta po redu, i to u krugu tvornice Same Deutz Fahr Žetelice u Županji. Na manifestaciji se očekuju brojni gosti, predstavnici Ministarstva turizma, poljoprivrede, Vukovarsko-srijemske županije,  grada Županja i Grada Zagreba, rekao je Mirko Bačić, direktor Turističke zajednice Grada Županja koji posebnu zahvalu na potpori u organizaciji projekta upućuje tvrtki Same Deutz Fahr Žetelice d.o.o.

Cilj manifestacije Kruh naš svagdašnji žetva i vršidba u prošlosti je stvoriti turistički proizvod Od zlatnog zrna do kulina, te osigurati dodatne prihode malim poduzetnicima i OPG-ovima i tvrtkama, koji će u okviru Žetvenog sajma predstaviti svoje proizvode i usluge. Manifestacija je dobitnik nagrade "Suncokret ruralnog turizma" u kategoriji ruralno turistička manifestacija u Hrvatskoj 2014. godine.

Hitovi: 671