USKLADIMO FREKVENCIJE

Općina Drenovci organizira tri događanja u dva dana

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Općina Drenovci povodom obilježavanja treće godišnjice poplave organizira  u srijeda 17. svibnja dvije i u petak 19. svibnja jednu kulturnu manifestaciju.U srijedu u suradnji sa Muzejom Cvelferije u 13 sati u Općinskoj narodnoj knjižnici Drenovci otvorenje je izložbe Narodne nošnje – obnovljena baština Cvelferije koju će posjetitelji moći vidjeti do 20. svibnja. U Domu kulture u 20 sati je koncert Ansambla narodnih pjesama i plesova Hrvatske Lado. U petak 19. svibnja u 19,30 sati također u Domu kulture u Drenovcima koncert Slavonskog tamburaškog društva Pajo Kolarić iz Osijeka. Za sva događanja ulaz je besplatan.

                                                       

Fotografije snimio S. Bogutovac

 

Hitovi: 561