USKLADIMO FREKVENCIJE

Dan otvorenih vrata KUD-a " Tomislav"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Kulturno umjetničko društvo "Tomislav" organizira  u prostorijama Društva, sutra , 15.ožujka  Dan otvorenih vrata,povodom 114. rođendana"Tomislava".Otvoriti će vrata svim zainteresiranim građanima, te organizirati prigodni program. Naime,tijekom cijelog dana posjetitelji će imati mogućnost razgledavanja izložbe, prostorija KUD- a , i uvid u njihov rad tijekom svih proteklih 114.godina.“Tomislav” je društvo s dugom tradicijom, osnovan  je 15. ožujka 1903. godine kao hrvatsko pjevačko, čitaoničko i kulturno-prosvjetno društvo, a na ovaj način žele svoj rad još više približiti građanima.
Službeni dio programa započinje u 18 sati, a iz "Tomislava"pozivaju građane da se odazovu u što većem broju i  posjete ih u njihovim prostorijama.
Hitovi: 420