USKLADIMO FREKVENCIJE

Nasmijte se i opustite uz Mrak teatar!

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Večeras u dvorani "Kristal" Županja,u 20 sati još jednom za vjernu publiku Mrak teatar izvodi komediju "Romeo i Julija".

Dođite, nasmijte se i opustite uz otkačenu ekipu, pjesmu i ples, pozivaju vas iz ovog jedinstvenog kazališta . Uz uigrani trojac Elviru Lučić, Andrijanu Cvitanović i Darka Avramovića i mladi glumci su pokazali umijeće i talent, te svi zajedno ovom predstavom oduševili publiku.
"Za ovu veselu, neobičnu i neočekivanu  romantičnu komediju  karakteristični su  obrti, zapleti, zavrzlame, koje često nastanu na  licu mjesta, na samoj sceni. To je klasik u modernom ruhu", kaže  Elvira Lučić,  koja osim što glumi potpisuje tekst i režiju, a za ovu predstavu napisala je potpuno novi tekst  u stihu i rimi , što se publici  jako dopalo. Sigurno će te se dobro zabaviti uz "Mrak teatar ", koji nam uvijek priredi nešto novo i drugačije. Stoga dođite , opustite se i nasmijte se do suza!

 

 

Hitovi: 640