USKLADIMO FREKVENCIJE

Nagrađeni najljepše uređeni prostori i izlozi na 50. Šokačkom sijelu

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

Izvršni odbor 50. Šokačkog sijela uputio je poziv svim žiteljima Županje, javnim ustanovama, udrugama, kao i svim drugim pravnim osobama, za uređenje izloga i poslovnih prostora, a razgledavanje i ocjenjivanje izloženoga na temu „Oj, Županjo, oj, Županjo, bečki perivoje…“ izvršila je, nakon 12 pristiglih prijava, prosudbena komisija na osnovu dostavljenih prijava.

Na prvom mjestu našla su se ove godine dva izbora, a pobjedu su odnijeli Siniša Lacković (Veliki kraj 74) i Nikola Bačić (Strossmayerova 7). Drugo mjesto pripalo je Dječjem vrtiću Maslačak, a treću poziciju zauzeli su korisnici Cjelodnevnog boravka za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima, Gradskog društva Crvenog križa Županja.

Pobjednici su osvojili 800 kuna, Dječji vrtić Maslačak dobio je 700 kuna, dok su trećenagrađeni primili kao nagradu 300 kuna, a svima nagrađenima poklonjeni su i po dvije ulaznice. Nagrađenima, kao i svima prijavljenima čestitamo na odličnim idejama, koje su uljepšale naš grad.

Fotografije trećeg mjesta: Cjelodnevni boravak za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjima, GDCKŽ

 

 

Hitovi: 569