USKLADIMO FREKVENCIJE

Završeno 50. Šokačko sijelo : puno duše, srca i ponosa ...

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U proteklih 11 dana Sijela kroz brojne sadržaje prikazano je sve bogatstvo i raskoš običaja i tradicije. Važnost manifestacije prepoznala je i predsjednica Republike Kolinda Grabar Kitarović , koja je bila pokrovitelj 50. Šokačkog sijela .

U bogatom programu svatko je mogao pronaći nešto za sebe. Sijelo je bilo izuzetno dobro posjećeno, i ove godine je više nego ikada pobudilo u nama pozitivne emocije, osmijeh, dobro raspoloženje, veselje... Osjećalo se to na svim priredbama, u dvoranama, na ulicama. Sijelo je duboko utkano u srca i duše Županjaca i Slavonaca. Pokazali su na ovom 50. jubilarnom Šokačkom sijelu koliko vole i čuvaju svoje starine, njeguju naslijeđe i neprocjenjivu kulturnu baštinu, i koliko su na sve to ponosni...Puno duše , srca, ponosa  i iskrenih emocija, obilježje je ovog jubilarnog 50. Sijela.

 

 

 

 

Hitovi: 740