USKLADIMO FREKVENCIJE

Na "Sajmu Zlatne" niti veselo i raspjevano

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Rekordan broj izlagača 

Sajam zlatne niti ove je godine u okviru 50. Šokačkog sijela okupio rekordan broj izlagača,a prema najavama iz Turističke zajednice grada Županja sljedeća dva dana (naročito u nedjelju, 26.2.) očekuje ih se još više. "Drago nam je što Županjke i Županjci vole naše proizvode i što naše veste i reklje, ali i kape i šalove." saznajemo od Vlatke Benčević iz Vinkovaca koja suradnju sa županjskom turističkom zajednicom ocjenjuje odličnom. Slična, ako ne i ista, promišljanja izrekli su za eter HRŽ-a i drugi izlagači, sudionici Sajma zlatne niti, zahvaljujući domaćinima na izvrsnom prijemu.

I danas, drugog dana održavanja Sajma zlatne niti, neumorni su i mladi članovi Tamburaškog sastava "Iz županjskoj kraja". "Nemamo naziv banda, ali obzirom da smo iz različitih mjesta županjskog kraja, tako bismo se i mogli zvati." -rekli su momci koji obilaze Sajam zlatne niti na Trgu kralja Tomislava i ispunjavaju, rekoše, glazbene želje svih izlagača. Zanimljivo je i ispod šatora, na štandovima izlagača iz Baranje, Osijeka, Gradišta, Slavonskog Broda, Donjeg Miholjca, Rokovaca, Štitara, Ivanić grada, Oprisavaca, Tenje, Valpova, Koprivnice, Vukovara, ali i mnogih drugih mjesta.....Zanimljivo je i na samome Trgu kralja Tomislava, gdje je također puno izlagača iz Drenovaca, Bizovca, Vinkovaca, Đakova i drugih mjesta...."Sajam zlatne niti" održava se sedmu godinu za redom u okviru Šokačkog sijela i sigurno je da su posjetitelji prepoznali napore svih izlagača koji se predstavljaju u najljepšem svjetlu. Stoga i pozivamo sve građane da nam se pridruže i tijekom vikenda." poručio je Mirko Bačić, direktor Turističke zajednice Grada Županja.

 

 

 

Hitovi: 733