USKLADIMO FREKVENCIJE

Mali maskenbal u Knjižnici

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Ovogodišnje Šokačko sijelo je za sve Županjce posebno značajno i vrijedno, i to zato jer proslavlja svojih dugih pedeset godina postojanja. Godišnjica vrijedna hvale, ali i ponosa. Kroz sve ove godine Gradska knjižnica Županja je sudjelovala i vrijedno davala svoj doprinos mnogim zbivanjima u okviru Sijela. Najčešće je to bilo na polju literarnog stvaralaštva. Kako ističu knjižničarke Snježana Zlatarić i Ivana Nikolić, ove godine odlučili su obogatiti svoj doprinos organizirajući mali maskenbal u prostorima Gradske knjižnice Županja. "Okupili smo djecu vrtićke i školske dobi koji su sami izrađivali maske i kostime. Našlo se tu orginalnih maski indijanaca, liječnika, drakula, princeza, kuhara, pingvina, klauna i tako dalje. Bilo je tu puno smijeha , šala i plesa te slatkih zalogajčića." naglasile su knjižničarke Ivana Nikolić i Snježana Zlatarić i dodale da je nekoliko najboljih maski nagrađeno besplatnom godišnjom članarinom, čokoladom ili knjigom. " Veselju nije bilo kraja. I na kraju, rastali smo se sa željom da se opet dogodine nađemo s još maštovitijim maskama i veselijim srcima." poručili su iz Gradske knjižnice Županja.

 

 

Hitovi: 389