USKLADIMO FREKVENCIJE

Predstavljen "Glasnik tvoje ljubavi"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Promociju je vodio fra Marijan Glamočak iz Vukovara, a brojne nazočne pozdravio je vlč. Krunoslav Karas, župnik župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja istaknuvši kako se u autorovim meditacijama i molitvama, razmišljanjima, osjetio i prepoznao i samog sebe. " Osjećam nekako da je gosp.Silvijo, pišući ove tekstove, progovorio o onome što svi mi kao kršćani i kao vjernici osjećamo. Govorio je o svom odnosu prema Bogu. Govorio je o tome gdje sve Boga prepoznaje u svome životu i u ovome svijetu." rekao je, između ostalog, vlč. Krunoslav Karas.Voditelj promocije bio je fra Marijan Glamočak iz Vukovara, a uz autora knjige "Glasnik tvoje ljubavi" Silvija Benakovića, s posebnim osjećajima brojnim nazočnima u Pastoralnom kulturnom središtu bl. Alojzija Stepinca obratio se i sin autora knjige, vlč. Ivan Benaković, koji se prije nekoliko dana vratio iz Jeruzalema, a inače je na postdiplomskom studiju u Rimu. Čestitke je autoru uputio  i Zvonimir Stjepanović, predsjednik Komisije za djelatnost iz područja kulture.

Na promociji su čitane meditacije iz knjige, a čitači su se izmjenjivali, od onih najmlađih, do onih nešto starijih. Jednu od meditacija pročitala je i Božica Zoko, književnica i slikarica iz Gradišta, članica Društva hrvatskih književnika, koja je autorica ilustracija u knjizi "Glasnik tvoje ljubavi". Također, čitao je i Nedjeljko Bodrožić iz Admiral tiska u Cerni koji je tiskanje knjige darovao u humanitarne svrhe, a radi se o iznosu od oko 11.000 kuna. Sav prihod od prodaje knjige također će biti usmjeren u humanitarne svrhe. Tijekom promocije nastupio je zbor župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja pod ravnanjem prof. Ane Zlatunić.

 

Hitovi: 763