USKLADIMO FREKVENCIJE

Promocija knjige "Glasnik tvoje ljubavi"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 Županjac Silvio Benaković, teolog, župljanin župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja, predstavit će u srijedu, 15.veljače, u 19,30, svoju knjigu "Glasnik tvoje ljubavi". Govoreći o tome što ga je potaknulo da javnosti predstavi svoje radove, Silvio Benaković je, gostujući u programu HRŽ-a rekao da je godinama imao želju napisati knjigu. "Godinama je postojala želja da napišem knjigu. Nisam imao formu, ali želio sam. I onda, kroz susrete Biblijske zajednice, davao sam župljanima da pročitaju moja razmišljanja i oni su me potaknuli i rekli zašto to ne bih objavio." istaknuo je Silvio Benaković.

O knjizi "Glasnik tvoje ljubavi", koja će biti predstavljena u Pastoralnom kulturnom središtu bl. Alojzija Stepinca, župnik župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja vlč. Krunoslav Karas je rekao da se prepoznao u toj knjizi. "To je jedno iskustvo života u vjeri, iskustvo odnosa s Bogom." rekao je, između ostalog, vlč. Krunoslav Karas. Na promociji će nastupiti župski zbor pod ravnanjem prof.Ane Zlatunić, bit će čitani tekstovi iz knjige, a cijelu promociju vodit će fra Marijan Glamočak iz Vukovara.

 

 

Hitovi: 644