USKLADIMO FREKVENCIJE

Božićni koncert KUU "Kristal-Sladorana"

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Božićni koncert KUU-e "Kristal-Sladorana" održat će se u kinu Kristal, u subotu  17. prosinca 2016. , s početkom u 19 sati. Svake godine Kristalci svojim sugrađanima i prijateljima poklanjaju koncert posvećen božićnom vremenu.Tu večer na pozornici kina Kristal izmijenit će se preko 200 članova Udruge od onih najmlađih do najstarijih. Večer je to koju ne treba propustiti. Kristalci su pripremili bogat program, a sudjeluju sve sekcije Društva; četiri folklorne, dvije tamburaške skupine i Mješoviti pjevački zbor. Uz osebujan i raznovrstan program koreografija iz gotovo cijele Hrvatske, svoje mjesto imaju i koreografije susjednih zemalja, pa ćemo tako na koncertu moći vidjeti i koreografije iz Vojvodine i Slovenije. Kristalci vas očekuju i raduju se vašem dolasku.

 

 

 

Hitovi: 405