USKLADIMO FREKVENCIJE

Božićni koncert ''Županjci Županji''

Kategorija: /

U programu koncerta posjetitelji će imati priliku vidjeti plesove s različitih područja koje su priredile sve grupe KUD-a Tomislav.  Osim plesom, nazočne će zabavljati i radosnim pjesmama uz tamburaški sastav „Slavonski suton“.

Program Božićnog godišnjeg koncerta:

1. Mališani iz najmlađe grupe, izvest će pjesme i plesove našega kraja

2. Djeca školskog uzrasta izvest će pjesme i plesova bunjevačkih Hrvata u Vojvodini

3. A grupa će izvesti četiri koreografije:

- pjesme i plesove VALPOVAČKOG KRAJA

- druga koreografija je ISPRAĆAJ MLADE IZ KUĆE, odnosno SVATOVI, s kojima su ove godine osvojili DRUGO mjesto na Vinkovačkim jesenima

- treća koreografija prikazat će pjesme i plesove BOSANSKE POSAVINE

- četvrta koreografija je IZNENAĐENJE!

''Dođite se zabaviti, proveseliti i zajedno s nama proći kroz duh  tradicije. Oprostimo se polako od 2016. godine, te zaželimo jedni drugima svako dobro u narednoj godini. Ispunite dvoranu svojom ljubavlju prema tradiciji, a mi ćemo ispuniti vaša srca svojim izvedbama, za koje zaslužna naša voditeljica Marija Svirčević. Radujemo se vašem dolasku. Dobro nam došli'', riječi su kojima je predsjednik Karlo Filipović pozvao sve svoje sugrađane i mještane okolice Županje da im se pridruže.   
                                                   


                                                                                                                                                                     Marija Pastuović

Hitovi: 879