USKLADIMO FREKVENCIJE

Glumci posjetili Gardijsko oklopno–mehaniziranu brigadu u Vinkovcima

Kategorija: /
Sudionici 27. festivala glumca posjetili su jučer Gardijsko oklopno–mehaniziranu brigadu Hrvatske kopnene vojske, u vojarni 5. gardijske brigade “Slavonski sokolovi” u Vinkovcima.
Sudionici festivala koji je posvećen glumcu i njegovom umjetničkom stvaralaštvu zapalili su svijeću kod spomenika poginulim Slavonskim sokolovima.
Načelnik stožera i zamjenik zapovjednika Gombr-e brigadir Dragan Pondeljak tom je prigodom održao kratku prezentaciju te iskazao zadovoljstvo suradnjom Hrvatske vojske i Hrvatskog društva dramskih umjetnika.
Predsjednica Hrvatskog društva dramskih umjetnika Perica Martinović zahvalila je u ime svih glumaca ministru obrane RH Mariju Banožiću što im je omogućio ovaj tradicionalni posjet te svim pripadnicima Gombr-e na dobrodošlici podsjetivši kako je festival izrastao na prvoj crti obrane Slavonije u Domovinskom ratu i kako su mnogi glumci hrvatski branitelji te im je dužnost ovih dana sjetiti se poginulih vitezova.
Foto: GOMBR/I. Oršolić


Hitovi: 107