USKLADIMO FREKVENCIJE

11. Ljetna škola filma Gunja: ŠEST RADIONICA ONLINE

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
LJFŠG je organizirao SKIG Gunja u Osnovnoj školi Antuna i Stjepana Radić uz potporu sponzora HAVC, Općine Gunja i Agencije za elektronične medije. “ Žao nam je što nismo mogli ugostiti polaznike u Gunji kao ranijih godina kada je bilo pedesetak polaznika. Pola ih je bilo iz Gunje i okolice, a pola iz drugih mjesta Hrvatske koje smo ugostili po kućama u Gunji. Ove godine nam korona virus diktira način rada.“ rekao nam je Marinko Marinkić, organizator 11. LJFŠG i predsjednik SKIG-a. U Gunji su voditelji programa, a pratiti će prijavljenih 49 polaznika online. Radionice za igrani film vodi Marko Dugonjić iz Gunje koji bi trebao diplomira filmsku režiju ove godine, Palma Poljaković vodi radionicu Stop animacija, Kristina Kovačević press radionicu, glazbenu produkciju Magda Mas, dogitalnu fotografiju Tin Ostreški i dokumentarni film Bojan Perić također Gunjanac. Voditelji ističu da im je ovakav načina rada sasvim novi na koji se brzo privikavaju. Za pučanstvo Gunje NOVO KINO OSMJEH nudi tri dugometražna dokumentarna filma: Djeca tradicije autora Matije Vukšić, Gangster te voli, autora Nebojše Slijepčević i Na vodi autora Gorana Devič. Bez obzira na sve prateće okolnosti organizator očekuje da će prijavljeni polaznici i drugi biti zadovoljni.
Snimio S. B. Stjepan Bogutovac
 
Hitovi: 100