USKLADIMO FREKVENCIJE

"Šokačko sijelo" kroz fotografije

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Tradicionalnom seljačkom zabavom u organizaciji KUD-a "Tomislav" Županja završilo je ovogodišnje, 53. "Šokačko sijelo".
Od 15.veljače, kada je nastupom više od 650 najmlađih iz 16 dječjih folklornih skupina ovogodišnje "Šokačko sijelo" i započelo, nizale su se različite priredbe, folklorne večeri, izložbe, predstavljanje knjige, malo literarno sijelo....Svih tih dana "Šokačkog sijela" nije nedostajalo pjesme i plesa, druženja i zabave, susreta. Tek mali dio ove galerije fotografija pokazuje kako je bilo zanimljivo na svakome koraku u Županji. Jer, moto "Odavno smo graničari stari" zaživio je u svakome kutku našega grada, pronio se svakom priredbom 53. Šokačkog sijela. Prisjetimo se kroz fotografije barem dijela priredbi naše najveće manifestacije tradicijske kulture.....
Hitovi: 125