USKLADIMO FREKVENCIJE

Izabrani najljepše uređeni izlozi

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U okviru ovogodišnjeg "Šokačkog sijela" proglašeni su najljepše uređeni izlozi na temu sijela "Odavno smo graničari stari".Prosudbena komisija u kojoj su Ivica Oršolić, Zlatko Kokanović i Zvonimir Stjepanović obišla je sve uređene izloge, i prijavljene Izvršnom odboru i one koji to nisu bili, te donijela odluku da je 1. mjesto i nagradu od 1000 kuna osvojio Siniša Lacković za uređenje izloga trgovine "Tehnocolor" u Velikom kraju 74. Druga nagrada i 700 kuna pripala je Željku Babiću za uređenje izloga trgovine" Kvačak" u Štrosmajerovoj 6. Treću nagradu i 500 kuna osvojila je Marina Đemić za uređenje balkona na Trgu kralja Tomislava.
Nagrade i priznanja za najljepše uređene izloge bit će uručene večeras na seljačkoj zabavi.

 

Hitovi: 268