USKLADIMO FREKVENCIJE

Premijera predstave "Šuma Striborova"

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

U Kinu Mladost Županja održana je premijera predstave "Šuma Striborova" koja je pripremljena u okviru projekta "Pjesma za sve mlade!" čiju režiju i prilagodbu teksta potpisuje Elvira Lučić, predsjednica Mrak Teatar.

Predstava je premijerno izvedena u okviru obilježavanja sedme godišnjice osnivanja Cjelodnevnog boravka za odrasle osobe s intelektualnim i mentalnim oštećenjem GDCK Županja.

Na ovoj predstavi radilo se s posebnim zadovoljstvom, ispunjena srca, mladi glumci dali su sve od sebe te na taj način oduševili brojnu publiku u kinu Mladost.

„Čarobna šuma je nestala, čarolija se izgubila. Završila je jedna divna priča potaknuta EU projektom a koja je izrodila kazališnu predstavu i 25 glumaca koji su svojom čistom emocijom držali pažnju gledatelja - zahvalila je svima koji ste bili u ovoj priči, predsjednica Mrak Teatra Elvira Lučić.Hitovi: 491