USKLADIMO FREKVENCIJE

Glumci u posjetu Gardijsko oklopno–mehaniziranoj brigadi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sudionici 26. festivala glumaca koji se održava u Vukovarsko – srijemskoj županiji, posjetili su danas, 13. svibnja 2019. Gardijsko oklopno–mehaniziranu brigadu Hrvatske kopnene vojske, u vojarni 5. gardijske brigade „Slavonski sokolovi“ u Vinkovcima. Tom prigodom, položili su vijenac i zapalili svijeću kod spomenika poginulim Slavonskim sokolovima. Zapovjednik Gombr-e brigadir Mijo Validžić održao je kratku prezentaciju Gombr–e te iskazao zadovoljstvo suradnjom Hrvatske vojske i Hrvatskog društva dramskih umjetnika.

Domaćin ovogodišnjeg festivala glumca Žarko Potočnjak zahvalio se na dobrodošlici u ime svih glumaca te istaknuo kako je ovaj festival izrastao na prvoj crti obrane Slavonije u Domovinskom ratu.

Hitovi: 326