USKLADIMO FREKVENCIJE

GLAZBENA RADIONICA - KRUNOSLAV LEVAČIĆ

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

U subotu u 15 h nam Kruno Levačić i Gradska Knjižnica Županja poklanjaju vrhunsko glazbeno znanje! Krunu smo i nedavno imali priliku vidjeti u Županji ali ovaj put nam priprema proširenu radionicu za bubnjare i sve ljudotine željne umjetnosti!

Ukratko, Kruno Levačić je bubnjar, skladatelj i vrsni pedagog, te autor udžbenika bubnjarskih tehnika. Svestran je glazbenik i čest gost međunarodne jazz scene u Europi. Nastupao je s glazbenicima kao što su Lee Konitz, Sam Rivers, Michael Haupol, Allan Praskin, Peter Herbert, Sam Rivers, David Friedman, Kenny Garrett, Charlie Mariano, Duško Gojković, Gainni Basso, Ferenz Snatberger, Mulgrew Miller, Ron Ringwood i drugima. Traženi je studijski glazbenik i stalni je član sastava Tamare Obrovac.
Dobitnik je nagrade Status HGU za najboljeg jazz bubnjara u 1997. i najboljeg jazz i rock bubnjara u 1998.

Radionica je besplatna i svakako edukativna za sve koje zanima glazba, ritmika i ton a ne samo za bubnjare!
Dobro nam došli!

Hitovi: 1241